Stavební parcely - Nové Hodkovice

O projektu

Pozemky Hodkovice nad Mohelkou, ulice Pelíkovická.

Jedná se o projekt 46 stavebních kompletně zasíťovaných parcel pro výstavbu RD, lokalita Za tratí. Pozemky jsou ve vyvýšené poloze terénu nad městem u lesa, ve výměrách od 1 109 m2 do 2 964 m2.

Inženýrské sítě - kanalizace, vodovod, plynovod, elektřina - jsou kolaudovány. Na všech parcelách jsou zřetelné koncové přípojné body výše zmíněných IS, ze kterých mohou stavebníci napojovat jednotlivé objekty.

V lokalitě jsou již také osazena tělesa veřejného osvětlení, realizována komunikace a dále veškeré další drobné stavební objekty (značky, schodiště apod.). Nyní je prodáno dvaadvacet parcel, v současnosti je v nabídce 20 stavebních parcel o výměrách od 1 100 m2 do 2 900 m2 v cenových relacích od 800 Kč/m2 do 1 000 Kč/m2.

Ceny pozemků jsou konečné bez dalších nákladů na budování inženýrských sítí apod.

 

Lokalita

Městečko Hodkovice nad Mohelkou leží asi 15 km jižně od města Liberce a asi 10 km jihozápadně od Jablonce nad Nisou. Je situováno v krásné lokalitě na úpatí Lužických hor v malebném údolí říčky Mohelky, obklopeno horami Ještědsko-kozákovského hřbetu. Má velmi pěkné okolí s mnoha přírodními krásami a zajímavostmi.

Ke sportovnímu vyžití v obci slouží sportovní areál, ve kterém se nachází sportovní hala, koupaliště, posilovna, fotbalový stadion, kluziště (v létě je využíváno jako hřiště na nohejbal a volejbal). V zimě pak můžete navštívit lyžařský areál Bulín nebo areál Obří Sud Javorník. Zapomenout nesmíme ani na sportovní letiště Aeroklubu Hodkovice nad Mohelkou, které je využíváno k vyhlídkovým letům. Je tady možné provozovat i svahové létání – paragliding.

Hodkovice jsou také křižovatkou turistických cest i cyklostezek, které jsou vedeny překrásnou přírodou. V neposlední řadě je mnoho volnočasových aktivit dostupných v nedalekém Liberci, Jablonci nad Nisou a Bedřichově.

více informací

Prodej stavebních parcel v krásné lokalitě s výhledem na Ještědský hřeben.
© Copyright 2012 První Hodkovická a.s.         Created by CTECH s.r.o.